Odmena pre vaše vozidlo Škoda, odmena pre vás

Ak vlastníte vozidlo Škoda Citigo, Fabia, Felicia, Kamiq, Karoq, Kodiaq, Octavia, Rapid, Roomster, Scala, Superb alebo Yeti, prvý raz zaevidované do 31.12.2020 (podľa osvedčenia o evidencii vozidla), je Šeková knižka plná zliav 2024 určená práve vám! Ponúkame vám cenovo zvýhodnené Škoda Originálne dielce, ktoré zaručia vašu bezpečnú jazdu.

U autorizovaného servisného partnera totiž máte istotu, že používa Škoda Originálne dielce a výrobcom predpísané technologické postupy, ktoré zachovajú dobré vlastnosti vášho vozidla.

Pokiaľ chcete využiť túto výhodnú ponuku, navštívte participujúceho servisného partnera Škoda, ktorý vám bezplatne poskytne Šekovú knižku plnú zliav alebo si ju nechajte odoslať domov jednoduchým vyplnením formulára.

Šeková knižka plná zliav

Pokiaľ chcete využiť túto výhodnú ponuku, navštívte participujúceho servisného partnera Škoda, ktorý vám bezplatne poskytne Šekovú knižku plnú zliav alebo si ju nechajte odoslať domov.

Servis Škoda sa oplatí!


O našich zákazníkov sa staráme počas celého životného cyklu vozidla. Preto pripravujeme okrem výhodných ponúk na modely Škoda, výhodné servisné produkty a služby, ktorými udržiavame vaše vozidlo v dobrej kondícii. Naším cieľom je stále sa zlepšovať a prinášať vám kvalitné a výhodné servisné služby.

Najširšia servisná sieť v SR, ktorú tvorí 74 autorizovaných servisných partnerov Škoda na území celého Slovenska. 

Moderné technické vybavenie servisov a najnovšie diagnostické prístroje. Pracovné postupy podľa predpísaných noriem výrobcu a personál preškolený výrobcom Škoda Auto a.s

Otestované, schválené, v súlade s najprísnejšími bezpečnostnými štandardmi spoločnosti Škoda.

Viac o výhodách Škoda Originálnych dielcov na http://www.skoda-auto.sk/servis/originalne-dielce

Znamená pocit istoty pri jazde s vaším vozidlom doma aj v zahraničí.

Pomoc sa dá privolať pri neočakávanej poruche v Slovenskej republike na bezplatnej centrále „Škoda Assistance“ na telefónnom čísle: 0800 124 125

V zahraničí centrála „Škoda Assistance" v Slovenskej republike na telefónnom čísle: +421 2 43 29 15 47

Centrála "Škoda Assistance" je vám k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku a kedykoľvek vám sprostredkuje potrebnú pomoc. Pri privolaní pomoci majte pri sebe „Servisnú knižku" príslušného vozidla.

Viac informácii o Doživotnej garancii mobility sa dozviete na https://www.skoda-auto.sk/servis/garancia-mobility

Ponúkame vám možnosť využívať náhradné vozidlo v čase, keď je vaše vozidlo servisované. Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá, a preto sme stanovili denný limit na použitie náhradného vozidla až na 150 km. Ponuka platí pre všetkých zákazníkov, u ktorých suma za servis vozidla presiahne 370 € s DPH po započítaní všetkých zliav

Aktuálne informácie o náhradnej mobilite získate na http://www.skoda-auto.sk/servis/nahradne-vozidlo

Na vozidlá, Originálne dielce a príslušenstvo Škoda poskytujeme (podľa záručných podmienok) nasledujúce záruky:

  • 2-ročná zárukana nové automobily Škoda
  • 2-ročná zárukana Škoda Originálne dielce a Škoda Originálne príslušenstvo
  • 3-ročná zárukana chyby laku
  • 12-ročná zárukana neprehrdzavenie karosérie
  • 8-ročná záruka alebo 160 000 km na vysokonapäťovú batériu pre vozidlá BEV alebo PHEV

Bližšie informácie o zárukách a službách získate na www.skoda-auto.sk/servis/zaruky

Vozidlá Škoda sú na trhu s jazdenými vozidlami veľmi žiadané a preto v porovnaní s cenami iných značiek majú pri odpredaji najvyššiu hodnotu. Kúpou vozidiel ŠKODA získate preto istotu, že máte vozidlo s najvyššou hodnotou. Vaše vozidlo vykúpime za čo najvyššiu možnú hodnotu prostredníctvom programu "Škoda Plus".

Bližšie informácie o tomto programe nájdete na skodaplus.sk